Zaim Merkulaj
Zaim Merkulaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Zaim Merkulaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Maj 2015, Eriselda Hadri & Zaim Merkulaj publikojnë videoklipin "E Dua Nje Puthje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0