Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaim Sejdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  13
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Zaim Sejdiu është një këngëtar. Ai eshte lindur ne KOSOVE me 25 Nentor dhe eshte nga qyteti i Ferizaj, ku edhe aty ka perfunduar shkollimin e mesem e duke vazhduar ne Fakultetin Filologjik ne Prishtine. Ka punuar ne Radio Ferizaj, dhe i angazhuar ne shume programe festive, festivale, mbremje muzikore. Me shkrime ka filluar te merret qyshe nga klasa e katert e shkolles fillore, ka te botuar edhe librin e tije me titullin "NJE VITE NE ERRESIRE". Ka shkruar shume tekste kengesh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Zaim Sejdiu

Komente 0