A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaimina Vasjari

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  230
  • Origin:
  • Durrës 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Zaimina Vasjari is a popular singer of Pop music. Zaimina ne moshen 16 vjeçare u shpall Miss Shqiperia 2002. Qe nga ajo date jeta e saj ndryshoi perfundimisht duke kaluar nga nje vajze e thjeshte, ne nje ikone bukurie shqiptare, duke qene keshtu objektiv i shume paparaceve. Vitet e fundit e gjejme Zaiminen si modele por edhe si kengetare me hite te ndryshme qe e bene te famshme ne Shqiperi dhe ne Kosove. Nis ne fillim karrieren si kengetare me kenget: "Ku je", "Pa ty", "Kthehu". Nofka: ZAI N...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

S'ma Ndjen (2006)


» Add A Song »

Vec Ti
S'te Dua
Shumë
I Kom
Problem
Blackout
Golden Eagle
Po Ta Dija
Zarfe Trendafilash
Me U Kthy


Translations (8)


Related Artists:

Alketa Vejsiu

Marjeta Billo

Olta Boka

Erga Halilaj

Eltina Minarolli

Rezarta Smaja

Barbana

Elia Zaharia

Kamela Islamaj

Rezarta Shkurta


Tags: Zaimina Vasjari, Zajmina Vasjari, Zaimina, Zajmina

Zaimina Vasjari in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019