Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zaimina Vasjari Braktis Muzikën?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
[26-02-2016]
Këngëtarja Zaimina Vasjari e cila prej disa vitesh ka qenë mjaft aktive në muzikë me hitet e saj, mësohet se së fundmi më nuk do të jetë edhe aq aktive në muzikë.

Kjo për shkak të punës në profesionin e saj për shkak se ajo ka përfunduar për Arkitekturë dhe ka filluar punë si arkitekte në një yro.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet në zyrën e saj duke u bërë gati për punë, e ndërsa raportohet nga mediat se ajo më nuk do të jetë aktive në muzikë për një kohë mjaft të gjatë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet