Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Me Sy Të Penduar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

REF..
ahaa...me sy të penduar
ti kthehesh tek mua
ahaa...dhe une gënjehem
se prap ty te dua

do me dal sot..sot..sot
mban inat kot..kot..kot
ndërroje stilin tani..tani
unë t'a di e di..di..di
frym nga ty marr..marr
çdo gabim fal..fal..fal
zemer ty te kam..te kam
por e vetem jam..jam

REF..2x
ahaa...me sy të penduar
ti kthehesh tek mua
ahaa...dhe une gënjehem
se prap ty te dua

do me dal sot..sot..sot
mban inat kot..kot..kot
ndërroje stilin tani..tani
unë t'a di e di..di..di
frym nga ty marr..marr
çdo gabim fal..fal..fal
zemer ty te kam..te kam
por e vetem jam..jam

REF..2x
ahaa...me sy të penduar
ti kthehesh tek mua
ahaa...dhe une gënjehem
se prap ty te dua

Revolt klan..2x
baby you're come back
is one way on break
stay with me and please it
really got me too bit

REF..
ahaa...me sy të penduar
ti kthehesh tek mua
ahaa...dhe une gënjehem
se prap ty te dua


Ky tekst u dërgua nga Egzon   EgzonKaloZaimina Vasjari
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/06/2010
Festivali: Çelësi Muzikor 4


Zaimina Vasjari - Me Sy Të Penduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Sy Të Penduar".
3. Video është e këngës "Me Sy Të Penduar", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 1