Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Bardh E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  60Te behem e fort ti me thua
dhe koha ne çast u ndalua
jetoj un pa ty Bardh e zi
te kesh nje arsye nuk dua
ti fajin ne fun ma len mua
mbeta pa fjal
pa me fal
Dhe zemra ndal!

Ref..2x
Me genje dhe nje her Une te dua
je motivi i vetem per mua
se ne shpirtin e vrar kam shum mall
te jemi prap te dy

Te kesh nje arsye nuk dua
ti fajin ne fun ma len mua
mbeta pa fjal
pa me fal
Dhe zemra ndal!

Ref..2x
Me genje dhe nje her Une te dua
je motivi i vetem per mua
se ne shpirtin e vrar kam shum mall
te jemi prap te dy

cekic:
I know waht you want
even do you start to Get it..Get it!
I know what you need
party is better if you Let it..Let it!
You want me to smile..here is a smile
you want me to cry..here is a tear in my eye
You want me to lie..I can Lie

Zaimina and Cekiç:
All Day..All night..I win all
Need to do the same
I made a mistake
I got my self to blame

Ref..2x
Me genje dhe nje her Une te dua
je motivi i vetem per mua
se ne shpirtin e vrar kam shum mall
te jemi prap te dy


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   EgzonKalo   jonitekstZaimina Vasjari
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/04/2012
Festivali: Zhurma Show 2012
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Muzika: Str8dope Ent.
Video Produksioni: ASHA


Zaimina Vasjari - Bardh E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bardh E Zi".
3. Video është e këngës "Bardh E Zi", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 6