Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zaimina Vasjari - Do Pi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Pi".
3. Video është e këngës "Do Pi", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zaimina Vasjari - Do Pi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  62

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Edlir Begolli

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012

Komente

5 🔥

11/11/2012

2012-11-11T00:31:42+00:00mos kerko ti, tjeter
kur nuk jam me ty
nuk do dua tjeter
sa te dua ty
nuk do zgjohem vetem
pa eren e ti
nuk do fle me vetem
se aji to vi
nuk flas un
nuk flet ti
e kemi gabim
te kam un me ke ti
ne zemer çdo dit

ref..2x
sot dua te pi do pi
me mungon tani a-a-aji
do pi do pi do pi..do pi
te dua do ti them a-a-ati

mos kerko ti, tjeter
kur nuk jam me ty
nuk do dua tjeter
sa te dua ty
nuk flas un
nuk flet ti
e kemi gabim
te kam un me ke ti
ne zemer çdo dit

ref..3x
sot dua te pi do pi
me mungon tani a-a-aji
do pi do pi do pi..do pi
te dua do ti them a-a-ati
sot dua te pi
te dua do ti them ati


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   EgzonKalo
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet