A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Ahmetgjekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Zana Ahmetgjekaj është një këngëtare e njohur. Në Prill 2006, Zana Ahmetgjekaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Per Ty Bie Shi". Në Qershor 2006, Zana Ahmetgjekaj merr pjesë në Polifest 2006 me këngën "Për Ty". Në Nëntor 2009, Zana Ahmetgjekaj merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Kenga E Saj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enki

Mimoza Mazreku

Milex

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Sadbere Mehmeti

Eriselda Aliaj

Kaltrina Molliqaj

Florida Meshi

Blinera Krasniqi

Fjolla Krasniqi


Tags: Zana Ahmetgjekaj, Zana Ahmetgjakakaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019