A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Kuçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Zana Kuçi është një këngëtare e njohur. Femrat artiste shqiptare duhet të bëhen gati të presin një konkurrente të fortë si në zë ashtu edhe në pamje. “Jeta para meje” është titulli i këngës së parë, realizuar me një videoklip nga këngëtarja e re, që sjell një stil të veçantë Zana Kuçi, e cila jeton në Suedi dhe është vajza e një prej organizatorëve të suksesshëm në diasporë Saimir Kuçi, por që deri tani ka realizuar edhe dy këngë të reja në audio me titull “You make me hot” dhe “Ta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Liria Dedvukaj

Sela

Habibe Ostreni (Bibe)

Antigona Sejdiu

Luljeta Kuraja

Ema Bytyqi

Sevi

Entela Ilirjani

Sidorela Kelmendi

Liliana Kanina


Tags: Zana Kuçi, Zana Kuqi, Zana Kuci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019