A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Zana Mustafa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore dasmash. Më datë 26 Tetor 2018, Zana Mustafa publikon videoklipin "Edhe 1000 Vjet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Feride Dushaj

Diellza Dedushi

Nida

Miranda Kondakçi

Gresa Hoxha

Jola

Alba Loxha

Arjeta Krasniqi

Jona

Diola


Tags: Zana Mustafa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019