Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zana Mustafa - Zoti I Shpis

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti I Shpis".
3. Video është e këngës "Zoti I Shpis", por nuk këndohet nga Zana Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zana Mustafa - Zoti I Shpis  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

08/11/2019

2019-11-08T07:41:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti I Shpis" kënduar nga Zana Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zana Mustafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Haki Halimi - Zoti I Shpis

I zoti i shpis oo tu rrit nera
gjith me gzim haj haj tu qelt dera

Na ke thirr mos me u korit
besa fort oo je hargjit ee

Pak nga pas ti e ke tradit e
mysafirt me qef me i prite ee

Oo je kallzu edhe ksaj radhe
o nga pak se eshte shpi i madhe

Je hamsmi edhe kanga
i zoti i shpis o perhajr dasma

2X
Djal e qik u trashigofshi
jet me gzim haj gaj gjithmon qofshi

Naser Maqedonci - Zoti I Shpis

zoti i shpis ty tu rrit ndera
gjith me gzime haj haj tu qelt dera

na ke thirr e mos me u korit ee
besa shum o je harxhit eee

muhabetiin ne na kana
ti na ban sa ta ka ana

muhabet ty ta rrisim neren
o te ana ta qesim poteren

zoti i shpis o zotnija jon ee
a ke pre naj o naj dash kurbane

kanga dark e kjo shoqnie
lypin qaj o duhan me piee
se pa qaj ona teret fyti
kurr sjau knoojm kaaangen pers dyti

djal e qik oo u trashegovshit
jet me gzime o gjithmon qofshit

jehon gzimi o edhe kanga
o zoti shpis ev more perhajr dasma
o hej

Kadencat - Zoti I Shpis

Zoti i shpis ty, tu rrit nera
gjith-o me gzime haj haj tu qelt dera.

Na ke thirr, eh mos me u korrite
besa shum ,oo je harxhite.

Muhabetin, ne na kana
ti na ban sa ,ta ka ana.

Muhabet ,ty ta rrisim neren
an per an, ta qesim-o poteren.

Zoti i shpis, oo zotni jone
a ke pre, oh naj dash kurbane.

Ton ata, edhe kjo shoqnie
lypin qaj ,oh duhan-o me pie.

Se pa qaj, o na teret fyti
kur se knojm, kangen per s'dyti.

Djal e qik, eh u trashegofshit
jet me gzim, oo gjithmon qofshit.

Jehon gzimi-o edhe kanga,oooo o zoti i shpis
Ehh MORE PERHAJR DASMA O HEJJ ....
Më Shumë Këngë Nga Zana Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet