Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zanfina - Partizani Vogel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Partizani Vogel".
3. Video është e këngës "Partizani Vogel", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zanfina - Partizani Vogel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Video Produksioni:

Video Art

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00I
Dukesh bukur kur shikon
Para tjerve mledhaton
Qdo vajze tjeter me lakmon
Veq une te njoh
o egoist.

Je modern je djali mamit
E per mua bish e malit
200 ftyra na i ka djali
Ti shpirt je komunist

Ref:
Partizani vogel tash demokrat
per tjeret engjull per mu maniak
sdu me duru sdu me blloku
boll me tortur modern djali mamit

II
Je modern je djali mamit
E per mua bish e malit
200 ftyra na i ka djali
Ti shpirt je komunist.

Dukesh bukur kur shikon
Para tjerve mledhaton
Qdo vajze tjeter me lakmon
Veq une te njoh
o egoist.

Ref:Partizani vogel tash demokrat
per tjeret engjull per mu maniak
sdu me duru sdu me blloku
boll me tortur modern djali mamit


Ky tekst u dërgua nga  albulena   loralora
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet