Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Video Art është një video produksion shumë i njohur. Video Art janë një produksion shumë i njohur dhe profesinal nga Gjilani. Kanë bashkpunuar me këngëtarë të ndryshëm në realizimin e videove si: Zainfina Ismaili, Noizy, Duda, Ryva Kajtazi, Mihrije Braha etj. Kanë fituar disa çmime në video festivale të ndryshme si: Zhurma Show, Netet e klipit Shqiptar etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Black Fish Entertainment

Produksioni Yjet

Manti

Gramafon

Vizioni Libonia

Melosi

Palma Gjilan

Arboni

Kastrati

Lyra

Tags: Video Art


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet