Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Një Puthje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

[ I ]

Nese te pelqej...
Nje gje dije mire
Ne fillim me mua do ta kesh veshtire
Dua te shetis gati ne cdo vend
Dua ta degjosh vetem qejfin tem.

[reff]:
[1x]
Nje puthje do ta jap
Kur jemi vetem
Per ty jam vetem une
S'ka tjeter

[4x]
Nje puthje do ta jap
Kur sta mer mendja
Sepse gjithmone veproj
Qka me thot zemra.

Qka me thot zemra...
Ska tjeter......

[ II ]

Nese te pelqej...
Ashtu siq po flet
Dije me mir tash , me vone qka te pret
Dua te shetis gati ne qdo vend
Dua ta degjosh vetem qejfin tem.

[ref]:
[1x]
Nje puthje do ta jap
Kur jemi vetem
Per ty jam vetem une
S'ka tjeter

[8x]
Nje puthje do ta jap
Kur sta mer mendja
Sepse gjithmone veproj
Qka me thot zemra.


Ky tekst u dërgua nga Baby_girlZanfina
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Zanfina - Një Puthje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Puthje".
3. Video është e këngës "Një Puthje", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0