Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Tradhëti Po Të Vjen Era Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Se meriton ti zemren time
Se vleren kurrr nuk ja ke dit
Dje rastesisht te kam degjuar
Kur tjeterkujt i thojshe te kam shpirt.

Rreff:

Tradheti po te vjen era
Tradhetin n'gjak e ke
Mua po me ben fajtore
E veten se sheh

Tradheti po tvjen era
Qdo dite e qdo nate
Deri tash te kam duruar
S'te duroj me gjat.

II

Se meriton ti zemren time
Sepse katil gjithmone ke mbet
Dikur se dija se kush ishe
Por tash ta njoh fytyren e vertet


Ky tekst u dërgua nga  Annonim

Zanfina - Tradhëti Po Të Vjen Era
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhëti Po Të Vjen Era".
3. Video është e këngës "Tradhëti Po Të Vjen Era", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0