Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Loca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Zani Loca është një instrumentist dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 21 Korrik 2019, Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Bisous". Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 12 Shkurt 2020, Zani publikon videoklipin "Po T'boj Be", në bashkëpunim me Senad Sabliqi & Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, teksti u shkrua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Zani Loca

Komente 0