Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zebervoki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Zebervoki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Maj 2018, Zebervoki publikon videoklipin "Me Terezi", në bashkëpunim me Andi Zenelaj. Më datë 19 Shkurt 2019, Zebervoki publikon videoklipin "S'ka Dashni", në bashkëpunim me Aldo Picarin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Slitta

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

Diti-G

I Panjohuri


Tags: Zebervoki

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet