A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Zeeni & Dzafer - Baila Baila


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/09/2017

2017-09-10T11:00:05

Më Shumë Nga

DzaferKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baila Baila" kënduar nga Zeeni & Dzafer.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zeeni & Dzafer i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Jencarlos. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Jencarlos)
Mira Mi Amor Te Pido Favor
Regalame Este Baile Sana Mi Dolor
Oye Princesa Escucha Lo Ke Dijo
Sigue Sigue Te lo Pido
Baila Preciosa Baila Que Te Sigo
Trankila Que Vengo En Plan De Amigo
Me Voy A Pegar No Lo Pienses Mal
Solo Quiero Decirte Al Oido
Si Sientes Algo Por Alli
No Me Mires Que Yo No Fui
Ahora Agarrate De Mii

(El Cata)

Baila Baila Muevete
(Bailalo Mami Bailalo)
Con La Mano Arriba Vee
(Bailalo Mami Bailalo)
Baila Baila Muevete
(Bailalo Mami Bailalo)
Con La Mano Arriba Vee
Heha Heha HeHa
Racuruta
Heha Heha Heha
Que Buena Que Esta

(Pitbull)
Mira Como Baila Ella
Ella Baila
Ella Es Candela Fuego
Dijo Falla
Mira Como Ella Se Mueve En Esa Salla
Toho Mundo Que Volar Es La Vaina
Dale Dale Dale Mostra
Que Ando Con Los Pibes
Que Volvieron A Shakira Loka
Esto No Para Esto Sigue
Pa Lante Socia

Baila Baila Muevete
(Bailalo Mami Bailalo)
Con La Mano Arriba Vee
(Bailalo Mami Bailalo)
Baila Baila Muevete
(Que Traigo La Nota Pa Volverte Loka)
Con La Mano Arriba Vee
(Sube El Volumen Bailalo Otrave)
Heha Heha Heha
Racuruta
Heha Heha Heha
Que Buena Que Esta
Heha Heha Heha
Mira Que Bonito

(El Cata)

Bailalo Pero Ponle Pike
Si Tu Kiers Ponte Bruta Pero No Te Kite
No Tenemos Gripe Subele La Nota
Ponte Pa Lo Tuyo Que Lleves Tu La Nota
Baila Vakana Trae A Tu Hermana
Comienza De Noxe Y Termina En La Mañana
La Vaina Es Vakana Pero Ponle Pike
Si Tu Kiers Ponte Bruta Pero No Te Kite

Pero No Te Quite (x 4)

Heha Heha HeHa
curuta Curuta
Heha Heha Heha
Que Buena Que Esta
Heha Heha Heha
Mira Que Bonito
Heha Heha Heha
Que Buena Que Esta

Baila Baila Muevete
(Bailalo Mami Bailalo)
Con La Mano Arriba Vee
(Bailalo Mami Bailalo)
Baila Baila Muevete
(Que Traigo La Nota Pa Volverte Loka)
Con La Mano Arriba Vee
(Sube El Volumen Bailalo Otrave)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018