Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeero.B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Zeero.B është një këngëtar. Arben Kokollari i njohur si Zeero.B njekohsisht esht edhe antar i grupit BassTaRap me muzik filloi te mirret qe ne mosh te re me zhanrin hip-hop Incizimet e kengeve te tij i ben ne: Shtepin diskografike VIZION records dhe NushiMusic,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Black-T

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Lil Genius

Rredox

Siller Banioz

King-B.One

T-One

Nootix

Naixx

Mc.Nia

Tags: Zeero.B, Arben Kokollari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet