Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  220
BIOGRAFIA: Zef Beka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore dasmash. Në vitin 2005, Zef Beka publikon albumin "Fol çiko Fol" Në vitin 2008, Nazife Bunjaku & Zef Beka publikojnë albumin "Ju Thrret Nana" Në vitin 2010, Zef Beka publikon albumin "Fjala Ime" Më datë 19 Shkurt 2011, Zef Beka publikon videoklipin "Qofshi Shendosh Ju Ku Jetoni". Në vitin 2011, Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka publikojnë albumin "Moj Dashni E Vjeter" Më datë 16 Prill 2013, Zef Beka publikon videoklipin "Si Me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥

Ndal Gjakmarrjes (2021)

★★★★★

Kush Po Lun Me Mu Ne Valle (2018)

★★★★

Milioner Në Zemër (2016)

★★★★★

Ti Me Beso (2015)

★★★★

Luj Kosov Luj Shqipri (2013)

★★★★★

Moj Dashni E Vjeter (2011)

★★★★

Fjala Ime (2010)

★★★★

Ju Thrret Nana (2008)

★★★★★

Fol çiko Fol (2005)

★★★★★

Si Me Ba Me Ty

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Zef Beka

Komente 5