Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka - Vallja E Tropojes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

O hajde djalo
O ti luj me themer
O ty ta gezofte
O Zoti ate zemer

O ty ta gezofte
O Zoti ate zemer

Hajde ta vallzojme na
Vallen e Tropojes x2

Prej te molla e kuqe
E ne bjeshke t'Gjakoves x2

O kce moj çike
Ti moj çike malsie
O seç po kcen moj çike
O per bukuri e

O seç po kcen moj çike
O per bukuri e

O kce moj çike
Moj sokoleshe mali
Se gjithe shoqnia moj çike
Bukurine ta fali

Se gjithe shoqnia moj çike
Bukurine ta fali


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiZef Beka
Publikimi: 21/07/2014


Zef Beka - Vallja E Tropojes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja E Tropojes".
3. Video është e këngës "Vallja E Tropojes", por nuk këndohet nga Zef Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Beka:


Komente 0