Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Nika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Zef Nika është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 15 Maj 2017, Zef Nika publikon videoklipin "Mos Me Thuaj". Më datë 4 Mars 2019, Zef Nika publikon videoklipin "Me Fal Nene". Më datë 3 Nëntor 2019, Zef Nika publikon videoklipin "A Po M'don A Jo?"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arben Delaj

Fred Delaj

Kurt Lika

Gjovalin Prroni

Marjust Lumci

Pellumb Vrinca

Arif Vladi

Gezim Nika

Adem Barbullushi

Rrok Gjergji

Tags: Zef Nika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet