Zef Vokrri
Zef Vokrri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Zef Vokrri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore shkodrane. Në Prill 1989, Zef Vokrri merr pjesë në Kur Vjen Pranvera 1989 me këngën "Zëri Yt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0