A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Z
  • Zega
  • S'bon Me Nejt Vet

Official Video

Zega - S'bon Me Nejt Vet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/09/2016

2016-09-03T18:00:00

(2x) I kom krejt senet qe ti pi don
Qe ti pi don
Qe ti pi don
Hajde merrum zemer se sbon
Zemer se sbon
Me nejt vet

Jo se kom dit
As se kom prit
Qe na dy prap kena mu bo bashk
Veq ty tkom ndjeh
Kudo qe je
Ton kohen nmendje tkom majt

Nuk e di pse kena nejt larg
Kur skem pas arsye as njoni as tjetri
Nese ti ke ndryshu
Per mu metet gjithmon i njejti

(2x) I kom krejt senet qe ti pi don
Qe ti pi don
Qe ti pi don
Hajde merrum zemer se sbon
Zemer se sbon
Me nejt vet

Jo se kom dit
As se kom prit
Qe na dy prap kena mu bo bashk
Veq ty tkom ndjeh
Kudo qe je
Ton kohen nmendje tkom majt

Nuk e di pse kena nejt larg
Kur skem pas arsye as njoni as tjetri
Nese ti ke ndryshu
Per mu metet gjithmon i njejti

(2x) Nese don mem pa vendin e din ti
Ku je tash kalxom menihere vi
A po vjen a po vi
A po vjen a po vi

(2x) I kom krejt senet qe ti pi don
Qe ti pi don
Qe ti pi don
Hajde merrum zemer se sbon
Zemer se sbon
Me nejt vet

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019