A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Zega - Mos U Nal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2016

2016-12-22T19:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos U Nal" kënduar nga Zega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ardioli - Mos U Nal

Mos u nal vec bone ti hapin drejt meje
Mos u nal cdo ndjenj qe e kam per ty ndjeje

Edhe boten me ma fal
para teje se du
Baby girl zgjatma doren
edhe rri gjithmon me mu
Me fjal smunem me tpershkru
ska as piktor me tpikturu
Se je femra ma perfekte
jeten ma ke zbukuru
Po du me nejt me ty tan jeten
Se tek ti e gjej veten
Kam me tdasht dhe nboten tjeter
Po Ta jap besen
Leni tjert le tfolin
se inati po ju shtohet
Ecim bashk cdo hap
dhe endrrat ton realizohen

Se jam meci ma i mejr
meci ma i mejr
E kam gjet cucen ma tmejr
cucen ma tmejr
Mos i ngjo tjert
mos i ngjo tjert
se ato skan vler
Hajde rrina bashk perher

Refreni 2x :
Mos u nal vec bone ti hapin drejt meje
Mos u nal cdo ndjenj qe e kam per ty ndjeje

Vene gishtin nhart
ene çaty kam me tçu
mthuj ca andrrash ke
krejt kam me ti realizu
Shifem drejt nsy
ene ma jep zemren mu
Un ta japi besen
qe kurr ske me u lendu
My lady ke me kan tan jeten ma lady
My baby kam me t’thirr tan jeten my baby

Se jam meci ma i mejr
meci ma i mejr
E kam gjet cucen ma tmejr
cucen ma tmejr
Mos i ngjo tjert
mos i ngjo tjert
se ato skan vler
Hajde rrina bashk perher

Baby G - Mos U Nal

(2x)
Po du met pa ty naked
I love the way you shake it
You know I make you crazy
Ama veç 1 nat ti

Baby t'kom kap e s't'lo
Ti ma merr si Coco
A je ne lidhje a solo
Nuk ka dert, nuk ka dert, jo jo jo

REF. 2x:
Shawty mos u nal dance dance
Shawty mos u nal dance dance
Call me and bang bang bang
Shawty mos u nal dance dance

(2x)
Po du met pa ty naked
I love the way you shake it
You know I make you crazy
Ama veç 1 nat ti

Baby t'kom kap e s't'lo
Ti ma merr si Coco
A je ne lidhje a solo
Nuk ka dert Nuk ka dert jo jo jo

REF. 2x:
Shawty mos u nal dance dance
Shawty mos u nal dance dance
Call me and bang bang bang
Shawty mos u nal dance dance

Nrg Band & Dj Aldo - Mos U Nal

Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

S'kom besu
As s'kom me besu
Kjo qe o ka ndodh me mu
Ishim bashk, du me dit ku je tash
Vetem ty une t'kom dasht

E kom v'shtir
E di e ke v'shtir
E di qe çdo dit ke me m'thirr

E kom v'shtir
E di e ke v'shtir
Po tash po du me kon i lir

[REFF x2]
Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

Mmmmmm, mos u nal, mos u nal (x2)

[REFF x2]
Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

Mmmmmm, mos u nal, mos u nal (x2)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019