A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Zeko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Shkurt 2018, Zeko publikon videoklipin "Hash#tag". Më datë 14 Mars 2019, Anestezioni, One T & Zeko publikojnë videoklipin "Shokun Se Lo II"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gjaksori

Ice

Orianel

Bcrazy

Steli

T Dori

Ego

Mthirrin Demokrat

Smart Boy

Slim


Tags: Zeko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019