Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zemri Vejseli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Zemri Vejseli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore tetovare. Më datë 6 Korrik 2015, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Syt E Mi T'kofshin Fal". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 25 Shkurt 2019, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Dashnia E Jetes". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sadat Ameti

Bajramali Idrizi

Pitt

Verim Zendeli

Latuà

Orhan Zeneli

Kacho

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Burim Kastrati

Tags: Zemri Vejseli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet