Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zemri Vejseli - Jam Djal Sevdali

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Djal Sevdali".
3. Video është e këngës "Jam Djal Sevdali", por nuk këndohet nga Zemri Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zemri Vejseli - Jam Djal Sevdali  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kot E Kan"

Komente

Asnjë Koment

15/12/2013

2013-12-15T22:22:30+00:00Jam një djal sevdali
Pa sevda zemra s`më rri
Kërkoj vend ku ka muzika
Ku lujn valle djem e qika

Jam një djal sevdali
Pa sevda zemra s`më rri
Kërkoj vend ku knon muzika
Ku lujn valle djem e qika

Ref:
Jam djal që keq s`mendoj
N`kafe n`kafe n`muzik shkoj
Kush me mu vallen e lun
Zemra ti ska me i vujt( 2x)

Jam i punës e i shtëpis
Jam i shokëve i qarshis
S`e la zemrën kurrë me u plak
Për sevda e kalli flak

Jam i punëve i shtëpis
Jam i shokve i qarshis
S`e la zemrën kurrë me u plak
Për sevda e kalli flak

Ref:
Jam djal që keq s`mendoj
N`kafe n`kafe n`muzik shkoj
Kush me mu vallen e lun
Zemra ti ska me i vujt( 2x)

Ref:
Jam djal që keq s`mendoj
N`kafe n`kafe n`muzik shkoj
Kush me mu vallen e lun
Zemra ti ska me i vujt( 2x)


Ky tekst u dërgua nga Armina
Më Shumë Këngë Nga Zemri Vejseli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet