Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zenel Doli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Zenel Doli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2015, Xeni & Zeneli publikojnë albumin "Gezuar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareGezuar (2015)

Kenge E Hare


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shaban Baksi

Mentor Mushkolaj

Nexhat Haliti

Shkodran Shala

Esat Ruka

Krenar Vehebiu

Alfred Mersini

Ekrem Bashota

Milaim Mezini

Nikolin Perpali


Tags: Zenel Doli, Zeni, Xeni, Shkelzen Jetishi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet