Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Kasemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Zenel Kasemi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 9 Tetor 2012, Zenel Kasemi publikon videoklipin "Me Treti Sevdaja". Më datë 3 Maj 2016, Zenel Kasemi publikon videoklipin "Gjemo Klarinete"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cen Noreci

Zani Tallasi

Altin Muço

Piro Osmani

Dorian Doko

Altin Marra

Sherif Halili

Muharem Ramaj

Sulo Latifi

Fitim Muca

Tags: Zenel Kasemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet