Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenun Maksutaj

Nuk ka akoma asnjë votë

Zenun Maksutaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dervish Dervishi

Musa Dauti

Rrahman Pagarusha

Fadil Llugaxhiu

Nebi Halili

Isa Veliu

Ismet Demaj

Daut Zenku

Mhill Krasniqi

Gëzim Ahmetaj

Tags: Zenun Maksutaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet