A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zeqir Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Zeqir Kryeziu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në vitin 2017, Zeqir Kryeziu publikon albumin "Kenge Te Shpirtit". Më datë 30 Prill 2019, Zeqir Kryeziu & Bujar Cici publikojnë videoklipin "Ashiku Don Ashik". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gezim Mneri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kenge Te Shpirtit (2017)


» Dërgo Një Këngë »

Ashiku Don Ashik


Artistë Të Ngjashëm:

Adnan Bala

Elidon Çelaj

Skender Cela

Ardjan Jaku

Ben Goxhaj

Hajro Pepa

Lap Logu

Gazmend Fazliu

Gëzim Salaj

Skender Xhafa


Tags: Zeqir Kryeziu, Zef Kryeziu, Zeqe Kryeziu, Zeq Kryeziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019