Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero - Mos Ma Le Seen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

EGO Films

Komente

Asnjë Koment

21/01/2017

2017-01-21T15:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Le Seen" kënduar nga Zero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zero:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet