Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zhade Tirona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
  • Emri i Vërtetë:
  • Veronika Rapushi
BIOGRAFIA: Zhade Tirona është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Gusht 2014, Zhade Tirona publikon videoklipin "Ki Kujdes". Më datë 15 Shkurt 2016, Zhade Tirona publikon videoklipin "S'me Paske Dasht". Më datë 23 Nëntor 2019, Veronika Rapushi publikon videoklipin "Mjaft", në bashkëpunim me Klodian Korrën. Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sardi Mneri & Gezim Mneri. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Violeta Demaj

Hanumshahe Morina

Tereza Pecani

Drita Jetishi - Sahiti

Hava Bytyqi

Bardha Dernogllava

Elida Bardhi

Aida Cara

Teuta Gashi

Elfete Sherifi

Tags: Veronika Rapushi, Zhade Tirona, Zhade


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet