Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  131
 • Emri i Vërtetë:
 • Idina Gjata
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Zhaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. 1988-1996 Ndjek shkollën fillore dhe merr pjesë në programe të ndryshme artistike apo televizive të organizuara nga pallati i Pionierëve apo Televizioni Shqiptartation. 1996 - 2000 Nxënëse në shkollën e mesme të gjuhëve të huaja dhe modele për stilistë të rëndësishëm ose në sfilata të rëndësishme. 1999 Krijuese dhe drejtuese e programit muzikor HIT PARADE në Alba TV. 2000 Drejtuese e talent showt "13x3" në TV Klan. Krijuese e një vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jeta Faqolli

Adelajda Xhamani

Era Rusi

Elia Zaharia

Ledi Vokshi

Lili Gjidodaj

Eltina Minarolli

Rezarta Smaja

Rezarta Shkurta

Ingrit Gjoni

Tags: Zhaku, Shakull, Idina Gjata


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet