Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Zharick Leon

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51
 • Emri i Vërtetë:
 • Zharick Andrea León Villalba
 • Vendlindja:
 • Cartagena 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Zharick Leon është një këngëtare e huaj e njohur. Zharick Andrea León Villalba es una actriz y modelo colombiana. Es conocida por interpretar a la cantante Rosario Montes en la exitosa telenovela Pasión de Gavilanes. Se crio con una disciplina casi militar, pues su padre es marino y su novio de infancia José Montes (quien su padre era militar), actualmente también es marino. Desde pequeña se familiarizó con las armas, los movimientos de defensa personal, las artes marciales y el Kung-fu. S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Peggy Zina

Natalia Oreiro

Marger

Lorena Rojas

Coral Segovia

Natassa Theodoridou

Ebru Destan

Mayre Martinez

Feride Hilal Akın

Valerie Morales

Tags: Zharick Leon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet