Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zhita Jr.

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Zhita Jr. është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Zhita Jr. është vëllai i reperit Real 1 (Ilir Zhita). Më datë 13 Shkurt 2018, Zhita Jr. publikon videoklipin "Lucky Luciano". Projekti është prodhim i Dedas që e ka bërë miksimin dhe masterizimin e kësaj kënge, ndërsa është realizuar nga Inequality Records. Kënga është e zhanrit hip-hop, ndërsa regjinë e videoklipit e ka bërë Patrik Domi, ndërsa kjo është kënga e parë e Zhita Jr. Titulli i këngës është i lidhur me bosin italiano-amerikan të ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Real 1

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentSerum (2019)

Allo! Yoda? Lajmrohu! (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Gjaksori

A Link

Grande

Ralien

Albo 06

Doni

Lil Erdi

Dashoni

Lavda

Tags: Zhita Jr., Zhita


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet