Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zico Company

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Zico Company është një produksion shumë i njohur. ‘ZICO TV’ është televizion privat nacional kabllor, është i licencuar nga Komisioni i Pavarur për Media i Republikës së Kosovës, ndërsa transmetimet i filloi me datë: 10 Dhjetor 2007. ‘ZICO TV’ ka investuar në nivele të konsiderueshme, në projekte që pasqyrojnë dhe rrisin vlerat e jetës kulturore në Kosovë, duke u dhënë mundësinë talenteve të rinj të shfaqin aftësitë e tyre në muzikë, kulturë dhe art përmes projekteve, si spektakli ‘ZHURMA SHO...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Fronmedia

EMF Creative

Intro Creative

Koperativa

5 Stars

Melosi

Entermedia

Bleri Production

Fly Pictures

Blero Ent

Tags: Zico Company


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet