Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zijadin Alili - Ah E Dashura Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ti E Meriton"

Komente

Asnjë Koment

21/08/2010

2010-08-21T11:12:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah E Dashura Ime" kënduar nga Zijadin Alili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zijadin Alili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zijadin Alili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet