Audio

Zizu - Me Ty I Lumtur Jam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/06/2013

2013-06-02T17:22:25

Këngë e albumit:

"E Di Qe Vrena"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ty I Lumtur Jam" kënduar nga Zizu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zizu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zijadin Alili:

Më Shumë...