Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zinxhirt - Shtimja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qekjo eshte shtimja veni
ma i trent nuk guxon mi nguc se ti qin ropt te lan ne ven aj pij tyne eshte besarti njeri ma i fort eshte ne klas te 9 ne te nanten 6 ne shkollen fillore te emin durakut kush guxon me prek i qin nnen e pergjaki

ref:shtimja veni besartit shtimja veni i dostit tone shtimja shtimja shtimja .
edhe one dola e ja nisa e fola une ma i forti jam qata ju kallova vetne getin qe te pakten nniher e ka provu e jo mu masanej ngulesh e thu shtimja u trnu puhh.
ref:shtimja veni i besartit shtimja veni i dostit tone shtimja shtimja htimja...


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zinxhirt
Publikimi: 16/10/2008


Zinxhirt - Shtimja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtimja".
3. Video është e këngës "Shtimja", por nuk këndohet nga Zinxhirt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zinxhirt:


Komente 0