Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zinxhirt - Birat (Diss Infinit) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

...................................................
Ky sen po fillon kejt me bira
Per at qe ju duhen kejt qafirat
Se kto birat ............
Da Ghost 2 metra kar goje po ti rrehi


Ky tekst u dërgua nga  GazmendZinxhirt
Publikimi: 21/05/2012


Zinxhirt - Birat (Diss Infinit)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Birat (Diss Infinit)".
3. Video është e këngës "Birat (Diss Infinit)", por nuk këndohet nga Zinxhirt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zinxhirt:


Komente 0