Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Klodian Ziso
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ziso është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Klodian Ziso dhe banon në Tiranë. Në Maj 2013, Ziso merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Stand Up". Më datë 22 Shkurt 2014, Ziso publikon videoklipin "Tirona", në bashkëpunim me Lakatushi. Në Prill 2014, Ziso merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Mos U çudit", në bashkëpunim me Bledi. Në Prill 2016, Zero & Ziso marrin pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Bardhë E Zi". Më datë 4 Maj 2017, Ziso & ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mali G Grand Thugz

Baballesh

KMC

Eleminimi

Lazy

Tru Pak

Addi

JR

Blazer

Bohemi

Tags: Ziso, Klodian Ziso, Klodi Ziso


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet