Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zoja Pali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46
BIOGRAFIA: Zoja Pali është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 14 Tetor 2017, Zoja Pali & Fran Pali publikojnë videoklipin "Kurre Nuk Vdes Kenga Pukjane". Muzika e këngës u punua nga Zoja Pali, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dakistani. Më datë 5 Shkurt 2018, Zoja Pali publikon videoklipin "Shihni Vet Sa Asht Shqipnia". Më datë 21 Nëntor 2019, Zoja Pali publikon videoklipin "Gur Themel I Gjuhes Shqipe (Pjeter Bogdani)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fran Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePo T'bekoj Me Lot


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nora Ndreu

Donika Ndreca

Greta Lazri

Vilma

Adelina Marku

Eva Dushaj

Nusha Pali

Gofile Papleka

Adelina Correj

Irma Gurakuqi


Tags: Zoja Pali, Zoje Pali

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet