Zuna
Zuna

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Zuna është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Prill 2015, Zuna publikon videoklipin "Fuck The Police", në bashkëpunim me Azet. Më datë 1 Maj 2016, Azet publikon videoklipin "Für Die Familie", në bashkëpunim me Zunën. Më datë 16 Mars 2018, Azet publikon videoklipin "Kriminell", në bashkëpunim me Zuna & Noizy. Më datë 22 Nëntor 2018, Azet & Zuna publikojnë videoklipin "Skam Koh". Më datë 20 Dhjetor 2018, Azet & Zuna publikojnë videoklipin "Lelele". Më datë 17 Janar 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0