A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zyle Krasniqi

Choose star rating

Rating:  2.9 / Votes cast:  18
BIOGRAFIA: Zyle Krasniqi is a popular singer of Modern Traditional & Folk Traditional music. Në vitin 1989, Zyle Krasniqi publikon albumin "S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën". Në vitin 2005, Zyle Krasniqi publikon albumin "Qëndresa"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Qëndresa (2005)

S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën (1989)


» Add A Song »

Erdha Nga Kosove Per Ju Te Kendoj
Kur Ndola Te Dera
Përshëndetje Nga Kosova
Këngë Për Jusuf Gërvallën
Të Dua Sa Kosovën
Çka Po Quhet Shqiptari
Bashkimi Komëtarë
Larg Teje O Nënë
Nga Malsia Nga Kosova
Keng Per Ushtarin


Related Artists:

Edita Gashi

Lendita Selimi

Sala Bekteshi

Hidajete Miftari (Hida)

Shpresa Gojani

Vlora Duraku

Lumturie Axhami

Luljeta Kuraja

Irma Gurakuqi

Sidorela Kelmendi


Tags: Zyle Krasniqi, Dermaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019