A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Zyle Krasniqi - Këngë Për Jusuf Gërvallën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Qëndresa"


PUSHKA KRISI
E U FLAK QIELLI
QIFTELIS PRUSH JU BA TELI
O QE KEPUTI SHPIRTIN FJALA
KUSH TE VRAU JUSUF GERVALLA?
QAU JANARI ME LOTE BORE
PER NI DJAL DJAL KOSOVE
ZEMER SHKAMB SI SHKAMB RUGOVE
PLAGEN NE GJOKS NGA KUSH E MORE

HEJ MORE NJE PISKAM
JUSUF GERVALLES JU BA KANG
PO MORE PO E GEZON E GEZON
NGA ZEMRA E KOMBIT
TI ME JE,TI ME JE VIGAN.

DIKU LARG PIKOI GJAKU
LARG NGA FSHATI LARG NGA PRAGU
SHIU AS BRESHENI NUK E LAU
NE ZEMER TE VET SHQIPTARI E MBAN

PER TY MALL KAN GUR E DHE
JETA JOTE EC ME NE
JETON FJALA AMANET
GRUSHT I KOMBIT FORC NA JEP
REFRENI:


Ky tekst u dërgua nga Qerim Mulaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019