A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Zyle Krasniqi - Këngë Për Rexhep Qosjen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/04/2013

2013-04-07T15:32:19


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Rexhep Qosjen" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gezim Nika. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

nje pishtare digjet mbi male heeej gjake e bese e ka pajtimin heej ka trimnine e ka ca amtare menqurine e ka te naimit ka trimnine e ka ca amtare menqurine e ka te naimit.

hej digju digju o pishtar lart let nihet flaka jote rexhep qosja mjekerr bardhe guri i rande ne permendore

digju digju o pishtar lart u ngrie flaka jote rexhep qosja mjekerr bardhe guri rande ne permendore.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019