Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyle Krasniqi - Qëndresa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

qendresa qendresa veq per ty mendoj nuk mundem nga koka te largoj je shum e mir edhe e sjallshem une te dashuroj

qendresa qendresa qeeerndresaa veq per ty mendoj je jeta ime qendresssaaaaaaaaaa

qendresa kam mall per ty e ne duhemi shum por ti po ik une ketu po rri i byllur si ne kuti nuk mund nga koka te hshi je e embel lozonjare ki edhe shum pare qendresaaaa kam koh qe ste shikoj ej te perqafoj se veq ty te dashuroj

qendresa qendresa qeeerndresaa veq per ty mendoj je jeta ime qendresssaaaaaaaaaa

qendresa qendresa qeeerndresaa veq per ty mendoj je jeta ime qendresssaaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Desa

Zyle Krasniqi - Qëndresa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qëndresa".
3. Video është e këngës "Qëndresa", por nuk këndohet nga Zyle Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyle Krasniqi:


Komente 0