A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zyle Krasniqi - Zjarri I Dashurisë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Qëndresa"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zjarri I Dashurisë" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyle Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sefe Duraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Zjarri i dashurise
Mendjen ja ka nise
Eshte kam bjen kapak
Gjdo dite e gjdo nate

Edhe pse nuk e pranon une di qe je kam don
Edhe ti edhe une njani tjetrin e shum

Syt e tu te zi
Ne dhe dojn mem shti
Tjeter qare skam
Diqka du met than

Edhe pse nuk e pranon une di qe je kam don
Edhe ti edhe une njani tjetrin e shumMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019